Chceme, aby svatební den byl dokonalým zážitkem ve vašem životě

S Con Gusto se na trhu gastronomie pohybujeme již dlouhou dobu, a tak byla jen otázka času, kdy naše obzory posuneme zase o kousek dál. V oblasti pořádání cateringů patříme mezi jedničky na trhu a organizování svateb se stalo naší denní rutinou. Proto vznikl nápad na založení svatební agentury, která by se postarala o váš nezapomenutelný den se vším všudy. Nemusíte si s tím sami lámat hlavu. Od toho jsme tu my a rádi vám se vším pomůžeme.

Rádi vám poradíme od výběru svatebních šatů, přes líčení až po drobné detaily, které vaši svatbu povýší na jinou na úroveň. Odpadnou vám starosti, co se organizace samotného svatebního dne týče, ale samozřejmě vám pomůžeme i se všemi kroky před ním. My budeme dělat maximum, abychom z vaší svatby, udělali naprosto nezapomenutelný zážitek jak pro vás, tak i pro vaše hosty. Je to přeci jen váš dokonalý den!

Svatby připravujeme společně s našimi cennými partnery, kteří jsou odborníci ve své oblasti a mají za sebou stovky svateb. Tímto bych jim chtěla moc poděkovat za spolupráci. A vám přeji, aby i váš svatební den byl dokonalým zážitkem ve vašem životě.

PETRA ZBOŘILOVÁ, zakladatelka agentury

Náš tým

Petra Zbořilová

Petra Zbořilová

JEDNATELKA
ORGANIZACE SVATEB

zborilova@tusi.cz
tel.: 737 912 634

Tomáš Oborný

Tomáš Oborný

JEDNATEL
CATERINGOVÉ SLUŽBY

info@tusi.cz
tel.: 608 862 470

Zdeňka Fiala

Zdeňka Fiala

SVATEBNÍ DESIGN
KOORDINACE SVATEB

fiala@tusi.cz
tel.: 778 885 322